Bohemia cantat
Liberec 2021

Milí pravidelní i noví účastníci Bohemia cantat,
i v této době nelehké, kdy nic není jisté, neztrácíme optimismus a věříme, že se v létě podaří 28. ročník festivalu uskutečnit.

Stále s termínem 26. - 29. srpna 2021 počítáme a děláme vše pro to, abychom připravili program ateliérů. Akorát vše probíhá trochu zpomaleně a tak do 1. dubna vám zveřejníme program ateliérů a 6. 6. (stejně jako loni) bychom spustili přihlášky.

Těšíme se na vás, protože optimisticky věříme, že ty všechny šílenosti se do té doby uklidní a budeme zase normálně žít.

Než se uklidní, poprosíme vás o

vyplnění krátkého dotazníku

Pomůžete nám tím získat představu o tom, za jakých podmínek (či restrikcí) jste ochotni se festival účastnit. Je to předběžné (a samozřejmě nezávazné), ale pomůže nám to v přípravách letošního ročníku.

mějte se krásně
váš organizační tým BC

Aktuality

13.4.2021 - 17:49

Milí budoucí účastníci letošního ročníku festivalu.
Pevně věříme, že se letošní ročník uskuteční a právě jsme vám zveřejnili program ateliérů.
Těšíme se na vás.

Přihlášky spustíme 6.6. 2021 v 6:21.

Váš organizační tým BC

8.4.2021 - 19:12

Sbormistři ročníku 2021

milí budoucí účastníci festivalu Bohemia cantat 2021. Jistě už netrpělivě čekáte na program letošního ročníku, tak vám jej po částech začneme sdělovat.

Letos bude jen pět ateliérů a mezi sbormistry se setkáte se čtyřmi tvářemi, ktteré jste již měli možnost poznat: Natalia Chirilenco, Zuzana Kadlčíková, Jan Staněk a Tomáš Žídek. Novou tváří mezi sbormistry bude Jiří Skopal.

Program jejich ateliérů se dovíte za pár dní.

těšíme se na vás.

organizační tým BC

31.3.2021 - 19:40

Dotazník k připravovanému ročníku Bohemia Cantat 2021

Milí budoucí i bývalí účastníci festivalu Bohemia cantat Liberec, doba je složitá a přestože stále pevně doufáme v to, že se nám koncem srpna podaří letošní ročník festivalu zrealizovat, je před námi více neznámých, než bychom si přáli.
Sestavili jsme krátký dotazník, který vám tímto zasíláme a prosíme o jeho vyplnění. Abychom měli představu o tom, za jakých podmínek (či restrikcí) jste ochotni se festival účastnit. Je to předběžné (a nezávazné), ale pomůže nám to v přípravách letošního ročníku.

Zde je odkaz na formulář dotazníku:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScizmYU_O_m55H8oG5BUzGq8M0YrIIN-WZXy_OabScFAAJIVg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Děkujeme za jeho vyplnění.
Těšíme se na vás a doufáme, že se v srpnu uvidíme a společně si zazpíváme. Buďte hlavně zdrávi.

organizační tým festivalu Bohemia cantat

O festivalu

Bohemia cantat je nesoutěžní festival sborového zpěvu, určený jednotlivým zpěvákům případně i celým sborům. Zpěváci se přihlašují do některého z ateliérů různého hudebního zaměření (stará hudba, česká klasická a moderní sborová tvorba, jazz a populární melodie, spirituály a gospely ...), které pod vedením špičkových sbormistrů nastudují krátký program.

Festival vrcholí veřejným koncertem jednotlivých ateliérů a závěrečným společným zpěvem všech účastníků festivalu.

Festival pořádá spolek Zazpívejme si z. s. ve spolupráci s Unií českých pěveckých sborů pod záštitou Libereckého kraje a Statutárního města Liberec za finanční podpory Ministerstva kultury a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.Hlavní partneři

Sponzoři

Mediální partneři