Kniha návštěv

Můžete nám zde zanechat vzkaz, připomínku, dotaz či jakýkoliv jiný příspěvek. Nově si můžete nechat zobrazit jen příspěvky, které jsou nové od Vaší poslední návštěvy.

PŘIDAT NOVÝ PŘÍSPĚVEK
Ivan - 15.8.2022 v 12:48
Ahoj!
Díky všem organizátorům za dosavadní práci...
Zatím jsme vždycky bydleli v internátu Zeyerova, který tedy známe "jak vlastní boty". Letos je veškeré ubytování v internátu Truhlářská, který neznáme. Mám k tomu tyto dotazy:
1. Jaké jsou možnosti parkování aut v okolí Truhlářské?
2. Jsou na internátu k dispozici ledničky, příp.rychlovarné konvice?
3. V přihlášce jsme uváděli internát Zeyerova a za něj jsme i platili. Truhlářská je dražší, jak máme rozdíl doplatit?
Děkuji za odpovědi
Ivan
P.S. Už se nemohu dočkat!
» reagovat na příspěvek
Zuzka - 12.8.2022 v 16:14
Ahoj,
v Programu festivalu je uvedeno, že registrace je v Domě kultury, v Sálech a zkušebnách, že je v Babylonu. Pravděpodobně platí Program, ale chtěla jsem se o tom ujistit.
Díky
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 12.8.2022 v 16:31

Hezký den Zuzko,

právě chystáme mail o potřebných informacích a všech změnách, které se oproti zvyklostem z předchozích let dějí. Vše letos bude v Domě kultury (děkujeme za takovouto kontrlu webu, už jsme text aktualizovali).

mail večer rozešleme

těšíme se na vás v Liberci

organizační tým

 

jo jo, máte pravdu, s ateliéry je to takto:

1 - TUL, budova P, Komenského ul.

2 - TUL, budova P, Komenského ul

3 - Krajská knihovna

4 - ZUŠ Frýdlanská ul. - sál Severáčku

5 - ZUŠ Frýdlantská ul. - koncertní sál

 

už je to zakresleno do mapy, která je ke stažení na stránkách:

mapa_A4 (bohemiacantat.cz)

mějte se krásně

organizační tým

 

PS: změny v přihláškách jsou do 17. 8. 2022

Martina - 13.8.2022 v 20:09
Dobrý večer, myslím, že je poslední den na odhlášení jídla, proto se zdvořile táži, jak to vypadá s rozdělením ateliérů do zkušeben....
Martina - 13.8.2022 v 22:42
Moc děkuji organizátorům, těším se ????????????
Kateřina - 2.8.2022 v 19:45
Zdraví organizátory. Ráda bych do 13.8. informaci, kde budou umístěné zkušebny. Kvůli objednání resp. zrušení stravy. Díky
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 3.8.2022 v 21:56

Hezký den Kateřino a další účastníci, kteří řeší obdobnou záležitost. Zrovna zítra se jdeme podívat na prostory zkušeben na univerzitě (teprve, ale v čase dovolených je to na delší než měsíční jednání).

Pak rozhodneme, dle velikosti a vhodnosti místností atp., o jejich rozdělení mezi ateliéry a zveřejníme v mapce na stránkách.
Počátkem příštího týdne by mělo být jasno. Prosím, vytrvejte.

mějte se krásně

za organizační tým

Jiří Zenkl

Kateřina - 3.8.2022 v 22:24
Děkuji K.
Natalia Chirilenco - 2.8.2022 v 15:04
Milé dámy, vzhledem ke skromnému počtu pánů, ateliér č. 2 bude (ženský).
Zkušenost s ženským sborem mám opravdu velký a věřte že dokážeme spolu ?velké? věci.
Repertoár je zajímavý, dynamický a moc se na Vás těším.

Natalia Chirilenco
» reagovat na příspěvek
Zuzka - 2.8.2022 v 09:21
Ahoj všem z druhého ateliéru,
tak se z nás stal ateliér ženský... Ale i když jsem se po ročním zpívání v ženském sboru těšila na pánské hlasy, nevzdám to, a doufám, že vy ostatní taky ne. Je nás málo, ale věřím, že i tak si to užijeme, a třeba i nějaká ta pravoslavná píseň bude :)
» reagovat na příspěvek
Kamča Zenklová - 30.7.2022 v 16:21
Ahoj všem, kteří vyhlížíte noty na bluegrass, ještě je připomínkuje Radim, budou každým okamžikem. Příprava nebude možná taková, jak byste někteří rádi, ale všichni uděláme to nejlepší, co v daném okamžiku půjde. Myslím, že udržet festival i chuť spolu zpívat je důležité a intimnější atmosféra mně osobně vůbec nevadí :-). (A Vy si myslíte, že na bluegrass potřebujete noty?)
» reagovat na příspěvek
Věrka - 1.8.2022 v 11:56
Díky Kamčo,
já sa tak těším :):):) TO DÁME !!! Bluegrass JEDE :):))
Petr - 3.8.2022 v 22:31
Díky za první noty. Uff, to je kvapík. Asi občas použiju radu od Libora Sládka, myslím, že to byl rok 2009, když nám v basu helfnul u Jirky Holubce. "Když nestíháš text, soustřeď se na samohlásky, to nikdo nepozná" :-)))
Věrka - 9.8.2022 v 07:48
Já už to vidím: na koncertě budu nalepená na noty a budu se trápit s množstvím angličtiny .... o notách ani nemluvím. ...Je to škoda. Odvázat se u bluegrassu by bylo fajn, ale to taky předpokládá, že bude prostor připravit se. Ale není z čeho. Je 9.8. a ke stažení pouze jedny noty :(
Kamča Zenklová - 30.7.2022 v 16:21
Ahoj všem, kteří vyhlížíte noty na bluegrass, ještě je připomínkuje Radim, budou každým okamžikem. Příprava nebude možná taková, jak byste někteří rádi, ale všichni uděláme to nejlepší, co v daném okamžiku půjde. Myslím, že udržet festival i chuť spolu zpívat je důležité a intimnější atmosféra mně osobně vůbec nevadí :-). (A Vy si myslíte, že na bluegrass potřebujete noty?)
» reagovat na příspěvek
Jirka M. - 7.7.2022 v 12:33
Ještě dodám tohle: v minulých dnech jsem byl na festivalu v Lomnici u Tišnova (LSD Lomnice 2022) a tam snad každý den někoho (z těch, co neznali, či nevěděli o BC) zval či přemlouval, ať jede do Liberce, s uvedením obvyklých důvodů:
jak skvělá atmoféra v Liberci bývá a co všechno mimořádného a obohcujícího se dá v Liberci -přinejmenším v době konání BC- obvykle zažít...
Tak přeji nám, účastníkům, i vám, organizátorům, ať se to opět vydaří...
» reagovat na příspěvek
Petr - 11.7.2022 v 17:04
Takže rozhodnuto asi není, noty pro bluegrass stále nikde. Achjo. Na Bohemku jezdím rád připravený abych si ji užil. Nejsem kdovíjaký notař a šprtat na poslední chvíli nebo až na místě je pro mě dost demotivující. Kde jsou ty časy, kdy jsme noty měli pravidelně minimálně v červnu :-( Tak snad vše dopadne.
Organizační tým - 12.7.2022 v 14:22

od sbormistrů 4. ateliéru máme pro vás vzkaz:

Vítejte v ateliéru Bluegrass! Noty pečlivě připravujeme a budou k dispozici ke stažení v půli července. Omlouváme se za zpoždění z důvodů mezinárodních cest všech tří sbormistrů.

Petr - 12.7.2022 v 19:27
Díky za informaci. Kamila, Radim a Ondra je neskutečá síla. Těším se!
Jakub - 27.7.2022 v 08:28
Sliby - chyby :-(
Jirka M. - 27.7.2022 v 13:35
Musím říct, že i ve mně se už zase ozývá ten starý dobrý pesimista a mám takové "vidění", že ještě bude minimálně jeden ateliér zrušen, pokud se neděje něco ještě mnohem horšího... (pravda, ty zmíněné potíže s místnostmi jsou samy o sobě dost náročný problém, to je jasné...)
Ale tohle jsem sem původně nechtěl psát, proto jsem se radši organizátorů ptal... Jenže neustále ubývá přihlášených, hlavně žen (a ani mužů nepřibývá), toho si nejde nevšimnout.
Organizační tým - 27.7.2022 v 16:45

Milí účastníci, i pro nás je to situace nelehká, málo účastníků, nejistota ohledně prostor, chybějící notový materiál - to vše jsou důvody k nejistotě. Ale to vše se dá překonat a vyřešit, věříme, že to půjde a že i v menším počtu než obvykle festival proběhne a ti, kdo na něm budou si jej náležitě užijí.
těšíme se na vás

organizační tým

Jirka M. - 7.7.2022 v 12:27
Milí organizátoři BC,
chápu, že situace je složitá, neví se, co bude, na světě se momentálně děje mnoho neblahých věcí, kdesi v pozadí furt straší duch covidu-19... atp...
Nicméně... mohl bych velmi zhluboka poprosit o nějaký komentář, jestli se bude BC 2022 skutečně konat (jak vidno ze zdejší diskuse, někteří již mají docela pochybnosti), případně za jakých okolností...?
Případně jestli je ve hře něco jako "redukce počtu ateliérů", atd...?
Zdálo se mi (např.), možná mám špatný postřeh, ale třeba ne, že v ateliéru 1 byla místa v ženských hlasech již z kraje celkem rozebrána... a najednou vidím, že tam jsou přihlášené 4 soprány a 3 alty... To si pak člověk říká, co se stalo, že takový odliv? Vědí něco, co já nevím? Chlapů je přihlášených -jako obvykle- docela málo, spíš ještě též o poznání míň... Nicméně já jsem s přibývajícím věkem v lecčem čím dál větší optimista... To mi však nebrání v neutuchající potřeba být občas aspoň trochu informován, když se děje (nebo naopak neděje) něco, co se mě může dost týkat. Já vím, že to nemusí být vždy (a třeba ani tentokrát) příjemné, ale stejně bych vás chtěl opravdu velmi úpěnlivě poprosit o nějaké vyjádření. Klidně i stručně...
Díky a moc zdravím a vzpomínám na minulé...
Jirka z Brna
» reagovat na příspěvek
Zuzana - 7.7.2022 v 18:00
Připojuji se k Jirkově prosbě. Pořád se dívám na stránky Bohemky a je mi z toho smutno... bude? nebude? Chlapů bylo vždycky míň než holek, ale letos jsou ateliéry obsazeny tak divně... to, že Bohemka vloni nebyla, to se odráží na letošním ročníku. Vždycky jsme se po Bohemce všichni tak těšili na další ročník a teď... Jsem přihlášená do 3. ateliéru a netuším, jak to bude, když je jen jeden bas...
Organizační tým - 9.7.2022 v 12:04

Milí účastníci,

loni jsme to nesli velmi těžce, že jsme museli Bohemku z důvodů nepřejících karanténních opatření zrušit a tak si velice přejeme, aby letos byla.


Je před nám řada překážek, které se snažíme překonávat a stále doufáme, že se to podaří. Kromě razantního zvýšení cen, které se promítlo i do účastnického poplatku a ovlivnilo i letošní účast, jsou asi i jiné důvody, proč je účast letos menší a zvláště v některých ateliérech kritická. Ale doufáme, že se pár hlasů k doplnění ještě přidá...

Momentálně řešíme i problémy prostor, protože Liberecký kraj nám vypověděl objednané (a v dřívějších letech využívané) sály z důvodu: "....Na zasedání krizového štábu bylo schváleno rozhodnutí o poskytnutí provizorního ubytování ukrajinským uprchlíkům i v měsících červenci i srpnu, takže musíme Vaši rezervaci multimediálního sálu zrušit. Ani ostatní místnosti, které si chcete pronajmout, Vám v návaznosti na multimediální sál k dispozici letos nebudou...."

Na městě, kde jme využívali zasedací síň, jsme na tom obdobně, takže aktuálně sháníme dvě zkušebny pro ateliéry a tělocvičnu pro cca 20 necležníků (ta v ZŠ Barvířská je taktéž rezervována pro humanitární krizi).

A tak se omlouváme, že letos na stránkách příliš nekomunikujeme. Je to složitější, než bývalo.

Doufáme, že se nám vše podaří zajistit, a koncem srpna se společně uvidíme.

za organizační tým Jiří Zenkl

Jarda - 20.6.2022 v 12:37
Nemám auto. Vždycky mě vzal někdo ze sboru, nebo jsem se drncal vlaky a autobusy. Letos nikdo nejede a z Jevíčka by mi to veřejnou dopravou trvalo dva dny tam a tři zpátky. Kdyby někdo jel trasou v okolí Jevíčka (Svitavy, Moravská Třebová, Boskovice...) a měl pro mě v autě místo, přihlásím se. jaroslav.pavelka@seznam.cz
» reagovat na příspěvek
Jarda Pavelka - 29.6.2022 v 20:34
Ruším požadavek. Už mám odvoz. Snad nám to nezrušej.
Hanka - 30.6.2022 v 14:11
Mě rodiče učili poprosit a poděkovat. Ne požadovat :-) Holt jiná doba.
Věra - 5.7.2022 v 11:37
Hanko - velký palec nahoru. Díky za toto pošťouchnutí :):):)
Věra - 5.7.2022 v 11:38
Hanko - velký palec nahoru. Díky za toto pošťouchnutí :):):)
7.7.2022 v 15:27
Doba ledová je doba ledová... řekl pan Buml. :-)
Jirka - 16.7.2022 v 14:27
Holt jiná doba:
https://www.youtube.com/watch?v=baYNO5TTt6E
Petr - 15.6.2022 v 12:39
Budou noty pro bluegrass? Díky.
» reagovat na příspěvek
Jakub - 28.6.2022 v 13:05
Tak vám nevím. Odpovědi žádné, informace žádné. Nějak se mi celé dění kolem Bohemky začíná nelíbit :-(
Organizační tým - 28.6.2022 v 13:51

Ahoj všem,

určitě noty budou. Chaotické zakončení školního roku je pro všechny náročné. Omlouváme se.

Komplikace sice jsou, ale snažíme se vše řešit, aby festival mohl v poklidu proběhnout.

Jitka

Petr - 29.6.2022 v 08:58
OK, díky za informaci, Jitko. Tak snad vše dobře dopadne. U bluegrassu to chápu, jen je divné, že nejsou rozdistribuované ani ostatní noty, které jsou připravené z loňska. Kdo je nemá, mohl už makat na nácviku :-)
Lenka - 23.5.2022 v 10:39
Tak co myslíte, bude Bohemka? Zatím se mi zdá podle přihlášených, že v každém atelieru je minimálně jeden hlas v tak nízkém počtu, že je to nezpívatelné :-( Přihlášek je podle hlasů asi 220, a z toho cca 50 nezaplacených. Vidím to bledě, i když se těším jak malé děcko.
» reagovat na příspěvek
Petr - 23.5.2022 v 20:25
Včera jsem si dělal stejnou statistiku, je to zatím slabota. Tak snad to dopadne.
Zuzana - 28.5.2022 v 21:56
...obávám se, že je to dost drahé, hlavně pro mladé... asi se s tím nedá nic dělat. Doufám, že se letos v Liberci sejdeme.
Jirka M. - 30.5.2022 v 21:13
Já bych byl zatím v klidu. Co jsem tu tak za ty roky vypozoroval, je zjevný fakt, že my chlapi máme na přihlášku vždy "plno času" a dost volných míst v ateliérech... Ostatně sám to tak občas taky dělám (letos už ovšem mám zaplaceno) - vyčkávám a rozvažuji, který ateliér mi bude nejlépe vyhovovat. :)
Honza - 1.6.2022 v 17:33
Tentokrát to bude spíš tak, že se chlapi rozmýšlejí, jestli se do ateliéru, kde jsou v hlase zatím 0, 1 nebo 2 kolegové, přihlašovat.
Já už mám tedy taky zaplaceno, ale docela se obávám, jak to bude se 14 tenory a 15 basy (kde polovina je vždy jen v jednom ateliéru) vypadat.
Muži hlaste se ! Dodáte tím odvahu těm ostatním.
Honza
Lenka - 7.6.2022 v 09:21
Ženy: 170 přihlášených / 9 nezaplacených
Muži: 33 přihlášených / 3 nezaplaceni

Kde jste všichni ostatní? Se storny už spíš klesáme :-(
Jirka M. - 11.6.2022 v 00:55
Proboha, fakt jsme na tom my chlapi už tak špatně, že se musíme osmělovat a dodávat si masivně odvahy, když si chceme... zazpívat?...
-Tak jo: chlapi, rozum do hrsti, odvahu do demižónu a... pojďte do toho! :-D
Organizační tým - 12.6.2022 v 07:45

přátelé zpěváci, milí účastníci, opravdu na tom nejsle letos nejlépe (ce se týče počtu zpěváků, zvláště v mužských hlsech). Zkuste ještě pozvat přátele, zpoluzpěváky... aby byly ateliéry zpěvuschopné.

Na tomto odkaze najdete ke stažení plakátek, který můžete dále rozesílat, někde vyvěsit...
letáček bohemka 2022

snad se ještě hlasy doplní

těšíme se na vás

organizátoři

Lenka - 15.6.2022 v 15:00
Ženy: 173/7
Muži: 34/2
:-(
Drahomíra - 2.5.2022 v 10:49
Zdravím po neuskutečněném loňském festivalu, je to opravdu drahé, nicméně se těším jako obvykle. Drahomíra
» reagovat na příspěvek
Jakub - 1.5.2022 v 17:25
Teda to je pálka. To nevím, jestli mi doma projde...
» reagovat na příspěvek
Petr - 2.5.2022 v 07:25
Souhlasím, je to mazec. Počítal jsem s navýšením ceny tak okolo 20%. Ale skoro 60? Uff.
30.5.2022 v 21:18
Holt inflace... Ale platy přece rostou taky... -nebo ne? :-D
nosicek - 28.2.2022 v 20:10
Dobrý den, prosím budou pro rok 2022 stejné ateliéry a stejní dirigenti jako pro rok 2021/neuskutečněný/?
» reagovat na příspěvek
Petr - 1.3.2022 v 11:56
Zrovna jsem se chtěl zeptat na to samé, když máme 1.3. a v atelierech nejsou žádné změny :-)
Markéta - 2.3.2022 v 11:29
A bude letos / existuje vůbec Bohemka? Je tu jak po vymření, poslední aktualizace rok a půl stará :-(
Organizační tým - 3.3.2022 v 14:13

Milí budoucí účastníci letošního ročníku Bohemia cantat. Pevně věříme v to, že letos festival bude. Připravujeme program ateliérů. Oproti letem minulým máme trochu skluz a tak to bude letos termínově takto:  do 1. dubna zveřejníme program ateliérů (dá se očekávat, že to bude podobné jako jsme plánovali loni, ale nějaké změny budou) a od 1. 5. 2022 spustíme přihlášky. Těšíme se na vás
za organizační tým

Jiří a Libor

Zuzana - 8.8.2021 v 14:41
Moji milí, je mi to moc líto, že letos Bohemka není... teď jsem se dozvěděla, že letní škola duchovní hudby CONVIVIUM, která trvá celý týden, letos je...
pevně věřím, že se za rok sejdeme i my...
» reagovat na příspěvek
Jirka - 4.8.2021 v 09:16
Je to velmi smutné. Je smutné a trapné, že jsme zdá se jediná speciální zájmová aktivita, která nejen že nemá nikde žádné zastání, nikdo za nás "nelobuje", ale dokonce jsme otevřeně perzekuovaní, diskriminovaní v naší činnosti, viz aktuální "mimořádná a ochranná opatření" ministerstva zdravotnictví bod č. 13 f).
Před časem se tehdejší ministr Prymula (nebo možná v té době náměstek, už nevím, a je to jedno) vyjádřil, že sborový zpěv je stran covidu-19 vůbec nejnebezpečnější lidská činnost. Ano, tak. No, tak nyní je (opět) ministrem zdravotnictví pro změnu zpěvák (byť pofiderních kvalit, nejen pěveckých), ale stejně je to tak, jak jsem napsal výše. Nekonání festivalu BC 2021 je obrovskou ostudou současné vlády, zejména ovšem ministrů zdravotnictví, kultury (to bych zde podtrhl) a samozřejmě i exemplárně ostudného premiéra.
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 4.8.2021 v 09:33

Aniž bych se jakkoli zastával naší vlády a současných opatření, bohužel je třeba říct, že sborový zpěv opravdu je ideální proostředí  pro šíření koronaviru. Mám v živé paměti několik velkých sborových akcí, na kterých se opravdu nakazil doslova každý, kdo mohl. Loňská Bohemka byl takový malý zázrak, zvlášť s ohledem na to, co následovalo.

Čímž v žádném případě netvrdím, že by se takováto akce nedala uspořádat s přijatelnou mírou rizika. To by ovšem pánové nahoře museli trochu přemýšlet.

Standa

Jirka - 4.8.2021 v 10:27
Víte, já to všechno chápu, nicméně v situaci, kdy je polovina populace plně očkovaná (předpokládám, že u sborových zpěváků to bude ještě vyšší procento), kdy se kamkoli se člověk vrtne a kde může být "nebezpečno", musí se stejně prokazovat testem, že za té situace lze jistě nastavit podmínky pro sborové akce či obecně sborový zpěv tak, aby je bylo možné realizovat a nemuselo to dopadat jako... BC 2021. Ostatně pokud by se někdo z pěvců aktuálně covidu bál, jistě by přijet nemusel a že by sboroví zpěváci byli individua nebezpečnější než třeba návštěvníci koncertu čehokoli, si věru nemyslím. Kromě toho si dovolím připomenout, že v celé ČR je nyní necelých 2500 "nemocných" (část z toho s chabými příznaky nebo bez) a v nemocnicích je asi 43 lidí. Pokud by to všechno mělo být, jak je to nyní, už si nikdy pořádně nezazpíváme. Budeme žít i nadále neustále (a jak dlouho ještě?) ve strachu ze strašlivého viru anebo prostě "permanentní prevenci"?
Ale to je hrázení hrachu na zeď naší vlády... Chtěl jsem primárně prostě jen poukázat na to, že explicitně diskriminovaný je jen ten sborový zpěv, viz ta opatření. Že to může mít nějaké miniaturní "racionální jádro", ok, to ale nic nemění na tom, že to je silně a explicitně diskriminující...
Ivana Brno - 3.8.2021 v 17:36
Milý drahý týme,

i mně je to velmi velmi líto a těžko si asi dokážu přestavit, kolik úsilí a nervů bylo do letošního ročníku vloženo - a největší peckou bylo asi to nesmírně těžké rozhodnutí letošní festival zrušit, protože holt se "Státem" nelze diskutovat a likvidační podmínky se musí akceptovat. Nejsem žádný "popírač" ani "odpírač", ale mám zato, že tím, jak bezpečně umožnit kulturní akci se sborovým zpěvem, si nikdo z těch, kdo rozhodují, moc hlavu nelámal.
Co naděláme.
Připojuji se k některým dalším účastníkům s tím, že nechci vracet zaplacený účastnický poplatek a chci ho organizačnímu výboru věnovat jako dar formou, která pro ně/Vás bude nejjednodušší.

S pozdravem a přáním harmonie v duši

Ivana Čadková
» reagovat na příspěvek
Jakub Smrčka - 2.8.2021 v 13:37
Milí přátelé,
je mi to líto a všem vám děkuju za tu odvahu a úsilí v přípravě festivalu a zqa to, jak daleko jste tu káru tlačili. Stále u toho vzpomínám na ročník minulý, který byl tak super a který šel. Vztek mnou cloumá při pomyšlení na zdravotnicko-úřednické mocipány a mocidámy, kteří bez relevantních důvodů a opory vyhlásili zákazy a stanovili meze sborového zpěvu. Kdyby to pan ministr zkusil ve sboru, mohl to dotáhnout dál a zpíval by lepší a hodnotnější hudbu, než co popový sólista, a pochopil by, že sborové zpívání a paření posiluje mentální, ba téměř duchovní zdraví společnosti. Vpodstatě by bývalí i současní ministři zdravotnictví naší republiky už dali dohromady slušné - a nikoli jen komorní - těleso. Prosím, sdělte nám tu vespolek, jaký je postup pro finanční dary spolku. Těch nákladů, které se už nevrátí, je mnoho, to je mi jasné. Ať žije Bohemka!
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 3.8.2021 v 10:53

Díky Kubo za tvá slova,

pokud by někdo chtěl přispět darem na chod festivalu, může jej poslat na festivalový účet 2601180499/2010

do poznámky uvést dar.

děkujeme

organizační výbor festivalu

Veronika - 2.8.2021 v 12:51
Milí organizátoři,

ani si nedokážu představit, kolik úsilí jste vložili do organizace tohoto ročníku a bohužel k ničemu. Velmi si toho vážím, a ráda bych proto darovala letošní registrační poplatek na chod festivalu a přípravu dalšího ročníku. Nic mi tudíž prosím nevracejte. Bude-li potřeba v tomto směru něco někde podškrábnout, dejte vědět.
Těším se o to víc na Bohemku 2022!:)
Veronika H.
» reagovat na příspěvek
Lenka - 2.8.2021 v 13:21
I já s dcerou se připojuji k Veronice. Pro mne je "Bohemka" srdeční záležitost už řadu let, dceři jsem ji chtěla ukázat již v loňském roce. Loni to nevyšlo z našeho důvodu, o to víc jsme se těšily do Liberce letos. Vy organizátoři ani my zpěváci nemůžeme za situaci, která bohužel nastala. Věřím, že za rok už se zpěváků snad nikdo bát nebude.
Prosím, ponechte si naše platby z letošního roku k dispozici pro potřeby organizace příští "bohemky". Obě dvě s tím souhlasíme. Pokud by bylo potřeba cokoli podepsat, není problém. Lenka J., Jana J.
Lenka - 2.8.2021 v 13:22
I já s dcerou se připojuji k Veronice. Pro mne je "Bohemka" srdeční záležitost už řadu let, dceři jsem ji chtěla ukázat již v loňském roce. Loni to nevyšlo z našeho důvodu, o to víc jsme se těšily do Liberce letos. Vy organizátoři ani my zpěváci nemůžeme za situaci, která bohužel nastala. Věřím, že za rok už se zpěváků snad nikdo bát nebude.
Prosím, ponechte si naše platby z letošního roku k dispozici pro potřeby organizace příští "bohemky". Obě dvě s tím souhlasíme. Pokud by bylo potřeba cokoli podepsat, není problém. Lenka J., Jana J.
Pavel - 2.8.2021 v 11:38
I já se připojuji k dotazu níže... Čekal jsem na slíbené vyjádření do konce července, abych kdyžtak stihl přihlášku zrušit, pokud by podmínky účasti byly pro mne nevyhovující. Takto v srpnu je to při stornu již ale -50% účastnického poplatku, pokud se Bohemka bude s nějakými omezeními konat.

Honza - 6.7.2021 v 09:36
Zdravím organizátory,
můžu se zeptat, kdy se definitivne rozhodne, zda Bohemka bude? Zatím myslím stále platí omezení na 30 zpívajicích. A situace se bohužel už nezlepšuje :-(
Nebylo by možne požádat o výjimku?
Díky
Honza
? reagovat na příspěvek
Martina - 31.7.2021 v 20:41
Dobrý večer, připojuji se k Honzovi, bude bohemka ??? Před časem jsem dostala mail, že to není jisté a rozhodne se do konce měsíce ( tohoto ).
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 2.8.2021 v 12:33

milí účastníci letošního ročníku festival Bohemia cantat,

nepíše se to lehce a ani to nebylo lehké rozhodování, ale vzhledem k okolnostem protiinfekčních opatření, která nás jako sborové zpěváky velmi omezují, až bychom mohli říci že přímo likvidují, jsme rozhodli, že letošní ročník festivalu nebude.

Není reálné splnit limity opatření a vejít se do počtů nastavených pro sborový zpěv. (Nikdy by nás nenapadlo, že společným zpíváním provozujeme tak nebezpečnou činnost.)

Děkujeme všem, kteří měli tu touhu a odvahu se na letošní ročník přihlásit a stejně jako my doufali, že se nakonec uskuteční. Zaslané peníze za přihlášky vám vrátíme v nejbližších dnech v plné výši, protože překážka realizaci rozhodně není na vaší straně. Kdyby někdo chtěl podpořit dobrovolně chod festivalu a přípravu dalších ročníků, finanční dary uvítáme.

Doufáme, že v roce 2022 se uvidíme na dalším ročníku, který začneme zanedlouho chystat (termín zveřejníme, jak jej doladíme s poskytovateli prostor a pod.). Přejme si, aby už to byla doba normální a sborový zpěv už nebyl takto vyloučen ze společnosti.

Těšíme se na vás, chybíte nám.

za organizační výbor festivalu Jiří Zenkl, Libor Sládek i ostatní členové týmu

Petr - 2.8.2021 v 12:48
Tak to je škoda. Držím nám palce na příští rok.
Martina Vančáková - 23.7.2021 v 06:30
Omlouvám se, zapomněla jsem zaplatit včas, ale právě jsem platbu odeslala, tak prosím o vyřazení mé přihlášky z automaticky stornovaných, v srpnu přijedu! :-D Děkuji!
» reagovat na příspěvek
Lenka - 14.7.2021 v 18:27
Moji milí,

víte, co by bylo fantastický? Mít možnost si hodit očko s nějakou automatickou notifikací k ateliéru a hlasu, kam bych se chtěla přihlásit a je tam už narváno... :) Jsem v době spuštění přihlášek byla na dovolené a úúúúplně to prokaučovala. A od návratu dávám několikrát denně F5 na výpisu ateliérů. ;) Snad se mi poštěstí! Každopádně vás všechny moooc zdravím a těším se dovi! :-* Lenka
» reagovat na příspěvek
Míša - 13.7.2021 v 19:34
Dobrý večer organizačnímu týmu, je super, že máme v 5. ateliéru noty, ale připadá mi, že nejsou všechny. Marně hledám píseň z filmu Kdyby tisíc klarinetů... Snad nevypadla, moc by mě to mrzelo a jistě nejen mě...
Míša
» reagovat na příspěvek
14.7.2021 v 10:19
?.a navíc nefunguje stahování nahrávek - tedy spíš, nic v této sekci není :( ?.. ale ono se to určitě spraví :):))). Držím Vám palce !!! R.
Organizační tým - 20.7.2021 v 11:41

Nahrávky budou ke stažení až po jejich nahrání na závěrečném koncertě (a zpracování). Omlouváme se, že je pro někoho tento odkaz matoucí.

Ateliér č. 5 - 12.7.2021 v 14:32
Dobrý den organizátoři !
Ráno jsem měla v e-mailu zprávu, že jsou ke stažení noty 5.ateliéru. Snad nedělám v něčem chybu, ale i teď odpoledne stále hlásí: noty nejsou k dispozici.....a já se tak na ně těším....tak snad zítra ??
díky za Váš čas
Verča
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 12.7.2021 v 19:23

Omlouváme se, chyba byla na naší straně, soubory na webu jsou, ale zapomněli jsme povolit jejich stahování, už je to opraveno.

Jan Koutecký - 9.7.2021 v 09:15
ahoj Jirko (Zenkl), pro jistotu připomínám náš nedávný telefonický rozhovor - dne 1.7.2021 jsem poslal peníze na správný účet (kontroloval jsem to), přičemž jsem omylem zapomněl v elektronickém příkazu vyplnit variabilní symbol platby, a to zřejmě přineslo důsledek - že při otevření přihlášky na webu Bohemky tam mám napsáno, že jsem dosud neuhradil požadovanou částku. Chybu přiznávám, dám si na to příště pozor a prosím, abych byl započítán a nebyl automaticky vyškrtnut ze seznamu přihlášených kvůli překročení časového limitu plnění platby. Děkuji moc předem a těším se na Tebe a na Vás, moji milí organizátoři, dirigenti, zpěváci a další účastníci :-) a zároveň pevně doufám, že nepadne žádné rozhodnutí bránící konání festivalu....ahoj, přeju všem krásné léto a pořádně to rozjedeme, těším se na viděnou :-)
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 9.7.2021 v 09:35

Ahoj,

Jirka je na dovolené a já k platbám přístup nemám, ale aspoň jsem u této přihlášky vypnul automatické vyřazení, takže se není čeho bát.

Standa.

Organizační tým - 10.7.2021 v 18:27

už je to spárovano, na moři jsem neměl počítač a internet... taky se těším na společné akce festivalu. Jirka

Honza - 6.7.2021 v 09:36
Zdravím organizátory,
můžu se zeptat, kdy se definitivne rozhodne, zda Bohemka bude? Zatím myslím stále platí omezení na 30 zpívajicích. A situace se bohužel už nezlepšuje :-(
Nebylo by možne požádat o výjimku?
Díky
Honza
» reagovat na příspěvek
Martina - 31.7.2021 v 20:41
Dobrý večer, připojuji se k Honzovi, bude bohemka ??? Před časem jsem dostala mail, že to není jisté a rozhodne se do konce měsíce ( tohoto ).
Jana Horníková - 3.7.2021 v 21:52
Srdečně zdravím!
Letos jsem skoro zapomněla, tak se snažím zaslat přihlášku ještě teď, ale nedaří se mi to. Jsou přihlášky ještě aktivní? Chtěla bych do Ateliéru pana Staňka, jsem soprán. Díky za zprávu. Jh
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 3.7.2021 v 22:12

Přihlášky normálně fungují, volných míst je dost. Můžete zkusit vyplnit přihlášku z nového anonymního okna prohlížeče, třeba zlobí nějaké soubory v mezipaměti.

Lenka - 1.7.2021 v 23:34
Dobrý den, dotaz k ATELIERU č.2 a písni White Winter Hymnal. V notách je uvedeno cituji: Soprano 1 a 2 (pro ALT?) a dále Alto 1(tenor?) Alto 2 pro BAS? Chápu to takto správně? Děkuji Vám za odpověď, abych se mohla naučit správný řádek...
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 12.7.2021 v 08:00

Poslali jsme ke zodpovězení dotaz sbormistryni. Odpověď vám zde zveřejníme.

Eugenepycle - 6.7.2022 v 20:14
You can also read the user reviews and ratings on my site. http://google.ee/url?q=https://www.snorkelingwithmanatees.com/profile/whaitewince3/profile Websites like bitstarz.com https://maps.google.com.mm/url?q=https://www.inyerself.com/profile/catheyheyden18674909/profile Bitstarz casino free spin 200 https://images.google.sm/url?q=https://www.fabionetzach.net/profile/quealyninom/profile ?????????????????? bitstarz, bitstarz kein einzahlungsbonus 20 gratissnurr https://www.haratzstubbe.com/profile/kubotabadlamx/profile Bitstarz.com login, bitstarz welcome bonus code Pretty much all of the games have demo versions so you don?t have to spend any money to get acquainted with the mechanics. https://www.voicesinpraise.org/profile/mckinleyernandez6164734/profile Bitstarz promo code 2020, bitstarz ?????????????????????????? ?????????? 20 tours gratuits https://www.afrockbytf.com/profile/kienowhedler6/profile Bitstarz ??????????, ???????????°???? ???????????????°?????? http://montblanc.conquest-watches.ru/bitrix/redirect.php?goto=https://www.lionsclubmadison.com/profile/fredrickhachigian10184369/profile ???????????°???? ???°???????? ?????????°???? ???° ??????????????
Petr - 21.6.2021 v 19:39
Zdravím neúnavné pořadatele. Budou letos noty k dispozici co nejdřív? Času na nácvik moc není. Zatím mám v atelieru č. 2 k dispozici loňské noty :-)
» reagovat na příspěvek
Ivan - 21.6.2021 v 08:00
Ahoj, tlačítko "Údaje potřebné pro převod" v hotové přihlášce zobrazí jen prázdné okno. Dá se to obejít přes "Zobrazit protokol o registraci".kde jsou na konci i údaje pro platbu.
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 21.6.2021 v 08:40

I to už je spravené

Dagmar Fojtíková - 21.6.2021 v 07:06
Ráda bych zaplatila, ale potřebuji doplnit v přihlášce jídlo.
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 21.6.2021 v 07:21

Jídelní lístek už jsme do přihlášek doplnili, i úpravy přihlášek jsou povolené, můžete jídlo doobjednat. Omlouváme se za zmatek způsobený chybou v komunikaci...

Věra Zárubová - 21.6.2021 v 06:59
Dobrý den, přihlásila jsem se a nejde stále doplnit jídlo. Dočetla jsem se, že už je to opravené, ale změny v přihlášce zatím nejdou provést.
Děkuji za odpověď.
Věra
» reagovat na příspěvek
Eugenepycle - 6.7.2022 v 20:13
Think of them like the apps provided for you by banks. https://images.google.com.mx/url?q=https://www.pixelfenixstudios.com/profile/callenerinm/profile ???????????°???? ???°???????? ???????????°??????????, bitstarz us http://maps.google.co.ck/url?q=https://it.sunbeads2006.com/profile/eduardobuchko1918785/profile Bitstarz vip https://maps.google.com.pl/url?q=https://www.nealtheearthling.com/profile/chetvenghaus9978268/profile Best casino no deposit bonus codes 2021, bitstarz welcome bonus https://www.glassgoat.com/profile/clinkhongaj/profile Bitstarz ?????????? ???????????????? Bitcoin Rush Proof of SCAM. https://www.martapereiradacosta.com/profile/domingovanproosdy14825444/profile ???????????°???? ???°???????? ????????????, bitstarz casino bonus code ohne einzahlung https://www.soylibertina.com/profile/carldeinert2927167/profile ???????????°???? ???°???????? ???????????°??????????, bitstarz usa players http://nc550.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=https://www.sgdronephoto.com/profile/szumnydebryp/profile Bitstarz 30 ???????????°???????? ?????°??????????, ???????????°???? 49
Vera - 21.6.2021 v 06:28
Dobre rano,tak jsem se prihlasila!????tesim se moc.Akorat se mi nezobrazilo zadne jidlo????,to bude jeste doplneno? Dekuji za info
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 21.6.2021 v 07:22

Jídelní lístek už jsme do přihlášek doplnili, i úpravy přihlášek jsou povolené, můžete jídlo doobjednat. Omlouváme se za zmatek způsobený chybou v komunikaci...

Pavla - 20.6.2021 v 17:30
Dobrý den, mohu se zeptat, zda ateliér č. 4 p. Skopala, je také pouze ženský? V nabídce jsou 4 ženské hlasy.
Mnohokrát děkuji za odpověď!
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 20.6.2021 v 20:42

Děkujeme za upozornění, už je to opravené. Takové chyby se bohužel v tom horku stávají :-P

Petr - 21.6.2021 v 06:41
Je to stejně i v přihláškách. Lze se přihlásit pouze jako žena i do mužských hlasů :-)
iboxosuc - 12.6.2022 v 04:47
http://slkjfdf.net/ - Usimebefo Ulomifun bnw.jror.bohemiacantat.cz.mjj.ep http://slkjfdf.net/
ehoweye - 12.6.2022 v 05:06
http://slkjfdf.net/ - Azezujuq Okailuwot wov.foid.bohemiacantat.cz.kij.vk http://slkjfdf.net/
Ivan - 15.4.2021 v 22:32
Minule jsem si muzikály se Zuzkou náramně užil, tak letos už mám vybráno :-)
» reagovat na příspěvek
Jirka - 8.4.2021 v 19:15
Sbormistři ročníku 2021

milí budoucí účastníci festivalu Bohemia cantat 2021. Jistě už netrpělivě čekáte na program letošního ročníku, tak vám jej po částech začneme sdělovat.

Letos bude jen pět ateliérů a mezi sbormistry se setkáte se čtyřmi tvářemi, ktteré jste již měli možnost poznat: Natalia Chirilenco, Zuzana Kadlčíková, Jan Staněk a Tomáš Žídek. Novou tváří mezi sbormistry bude Jiří Skopal.

Program jejich ateliérů se dovíte za pár dní.

těšíme se na vás.

organizační tým BC
» reagovat na příspěvek
Ivan - 7.4.2021 v 18:22
Z koncertů nám ještě chyběl Madrigalion ze soboty.
Tak tady je:
https://youtu.be/guGijY4bKFo
» reagovat na příspěvek
Jakub - 4.4.2021 v 22:40
Stále s termínem 26. - 29. srpna 2021 počítáme a děláme vše pro to, abychom připravili program ateliérů. Akorát vše probíhá trochu zpomaleně a tak do 1. DUBNA vám zveřejníme program ateliérů... Program nikde :-( Já se chci mít aspoň na co těšit.
» reagovat na příspěvek
Jarda - 5.4.2021 v 00:00
Neblbni, nestresuj a těš se na cokoliv, jako se těším já. Mimochodem, znáš ten alternativní text na písničku Proto jsem si kanafasku koupila?: Eště sem se po špenátu neposral/Inuale neposral/Inuale neposral...
Jarda - 5.4.2021 v 00:01
Neblbni, nestresuj a těš se na cokoliv, jako se těším já. Mimochodem, znáš ten alternativní text na písničku Proto jsem si kanafasku koupila?: Eště sem se po špenátu neposral/Inuale neposral/Inuale neposral...
Kateřina - 6.4.2021 v 10:25
Souhlasím, navíc o tom, zda pojedu se rozhoduji na základě programu.
Zuzana - 31.3.2021 v 20:08
Dnes jsem vzpomínala na Bohemku a šup - přistál mi od vás mail, jenže odkaz na dotazník nefunguje, tak jsem ho zkopírovala do prohlížeče ze stránek a tam je to OK; zde je ten funkční:
https://docs.google.com/forms/u/0/d/e/1FAIpQLScizmYU_O_m55H8oG5BUzGq8M0YrIIN-WZXy_OabScFAAJIVg/formResponse
Moc si přeju, abychom se zase letos sešli...
» reagovat na příspěvek
Jirka - 1.4.2021 v 22:47
Taky jsem s tím zápasil a až pak si přečetl toto tady... takže je to zřejmě propojeno i s inteligenčnímtestem, nebo testem duchaplnosti v zdánlivě bezvýchodné situaci. :-)
Ono se jen to "d" na začátku adresy nějak záhadně přetransformovalo na datum, zdá se! :-)
Jirka - 1.4.2021 v 23:01
Přiznám se, že mi postup "podle Zuzany" nefunguje -je mi to fakt líto! :-(-
Tudíž přidávám svůj alternativní návod:
1) kliknout na odkaz v mailu (zobrazí se nějaká chybová hláška, že odkaz neexistuje),
2) pak v adrese přepsat to datum na začátku adresy (já tam vidím "13.6.2020" na písmeno "d", bez těch uvozovek samosebou :-)
3) pak najet myší/kurzorem na konec adresy a odentrovat...
Anebo? https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScizmYU_O_m55H8oG5BUzGq8M0YrIIN-WZXy_OabScFAAJIVg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
-Ale zatím to tu moc nežije! - Hej, lidi... jste tam? :-/ Ahój!
Martina - 2.4.2021 v 08:06
Já jsem se vůbec nesnažila bojovat, stačilo ťuknout na modrý text v "úvodu" zde na stránkách....
Organizační tým - 2.4.2021 v 09:50

Velice se omlouváme za chybný odkaz na dotazník, do kterého se nám náš systém vygeneroval datum vaší bývalé přihlášky.

Správně je odkaz na dotazník takto:
https://docs.google.com/forms/d/1bBYiWRh7mhGt3DIt8bgq_hgB0RYbOI6X6IA068dc62o/viewform?edit_requested=true#responses

děkujeme všem, kteří reagovali a pokusili se dotazník vyplnit i pře tyto úvodní nesnáze

a doufáme, že se letos uvidíme a zazpíváme si

s pozdravem

Jiří Zenkl


zobrazit starší příspěvky