Kniha návštěv

Můžete nám zde zanechat vzkaz, připomínku, dotaz či jakýkoliv jiný příspěvek. Nově si můžete nechat zobrazit jen příspěvky, které jsou nové od Vaší poslední návštěvy.

PŘIDAT NOVÝ PŘÍSPĚVEK
Jana - 5.9.2023 v 11:51
Dobrý den,

platí vrácení peněz, které jste slibovali v mailu ze 12.7.? Zatím žádnou vratku na účtu nevidím. Rozdíl činí 198Kč
Děkuji.

Změna ubytování
Milí účastníci letošní Bohemky, kteří jste si vybrali ubytování v internátu Truhlářská - máme pro vás změnu, bohužel, ale je to tak.
Letos se v Liberci změnil provozovatel obou internátů a ten nový teď rozhodl, že z kapacitních a úsporných důvodů nám poskytne k dispozici jen internát v Zeyerově.
Takže, budete to mít trošku dál, ale zase trochu levnější. Rozdíl vám zašleme zpět na účet. Omlouváme se za tuto změnu, kterou se nám nepodařilo ovlivnit.
Kdysi jsme bývali ubytovaní pouze v Zeyerově, tak doufáme, že tam budete i letos spokojeni.
(Máte také volbu ubytování na internátu zrušit a najít si něco vlastní cestou, ale to je pravděpodobně za jinou cenu, už obsazené, a sami o jiných možnostech nevedeme přehled...)
Každopádně se na vás moc těšíme a ještě jednou se za tuto neplánovanou změnu omlouváme.
organizační tým BC
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 5.9.2023 v 13:57

Hezký den Jano,

ano, platí to, jen se nám to nepodařilo vyřešit technicky v našem systému (někdo rušil ubytování celé a pod.) a tak jsme vraceli ten zmíněný rozdíl  přímo na festivalu u registrace. Nějak se ale tato informace nedostala ke všem a tak těm zbylým těch 198 Kč zašleme zpět na účet.

omlouváme se vám za nejasné informace a prodlení

Pwtr - 6.9.2023 v 10:23
Vratka dorazila, díky!

Ještě prosbicka... Nešlo by po vložení nového příspěvku do knihy návštěv přesměrovat uživatele na výpis příspěvků s jejich novým načtením z databáze místo prázdné stránky? Dost lidí to mate, myslí si, že se jejich příspěvek neodeslal a vznikají pak v knize zbytečné duplicity ;-)
Jožka Surovík - 29.8.2023 v 09:45
Moji mili moc mě mrzí, že jsem se s vámi nerozloučil, spěchal jsem, abych nezdržoval odvoz autem milými zpěváky z Přerova. Jeli jsme dobře a rychle a před 18.hod. jsem byl doma. Takže paráda! Díky :-)

Tak a k našemu zpívání v ateliéru. Musím říct, že jsem se bál jak to vše dopadne, jak mě přijměte, jak budete spolupracovat, reagovat...?? Ano to je dost neznámých, ale všechny tyto neznámé se rychle rozplynuly, díky vám. Byli jste mi velkou oporou.
Bylo to krásné tvůrčí muzicirovaní plné emocí a energie a doufám, že aspoň trochu jsme předali na koncertech posluchačům.
Moji milí moooooc vám všem děkuju za nádherně prožité tři dny s vámi, doufám, že se s vámi někdy potkám!
Mějte se krásně! :-)
Váš Jožka
» reagovat na příspěvek
Eva Mráčková - 4.9.2023 v 12:57
Milý pane Surovíku,
děkuji za Váš pozdrav, ale především za Vaši práci s námi ve 3.ateliéru. Hlásila jsem se původně do ateliéru č. 2 a teprve v úterý 22.8. došlo k mému přehlášení do ateliéru č. 3. Jsem moc ráda, že jsem mohla zpívat s Vámi. Písně, které jste vybral, jsou nádherné a dodnes mi znějí v hlavě a přistihuji se, že si je broukám. A to včetně Souladu lásky - je úžasná! (Obdiv Vaší paní!) Zkoušky i koncerty byly naplněny krásnými emocemi nejen díky autorům, ale hlavně díky Vám. Moc Vám za vše děkuji a těším se, že se na Bohemce někdy v budoucnosti potkáme. Zatím "jir jir mi zanka mar jir jir mi zanka, zanka mar ... ... ..."
S pozdravem Eva, 2. soprán
Lenka Hron - 28.8.2023 v 18:17
Zdravím všechny účastníky prvního ateliéru letošní bohemky. Myslím si, že mohu i za vás ještě jednou poděkovat za úžasnou atmosféru zkoušek, profesionální a krásně lidský přístup naší dirigentce Terezce. Doufám, že jsme alespoň trošku splnili její představy o provedení vybraných skladeb na obou koncertech.
Určitě poděkování nás všech patří také celé partě organizátorů, kteří naší zálibě obětovali spoustu svého volného času. Snad jim bylo odměnou i to, jak celé čtyři dny potkávali spokojené lidičky.
Pojďme se tedy už teď těšit na společný třicátý ročník a vyzkoušejme pozvat i další zpěváky, aby "to byla pecka".
» reagovat na příspěvek
30.8.2023 v 14:51
Přidávám se k poděkování a podepisuji. Dnes jsem si v práci zpívala Ešenvaldse. Jeho a Kubínova skladba byly velmi emotivní, takže jsem bojovala se slzami a staženým hrdlem. A to jsem nedojímavý typ????
Zdeňka - 28.8.2023 v 17:48
Dobrý den, už se ví, v jakém termínu se bude konat Bohemka v r. 2024? Pokud zatím ne, v jakém období ano?
» reagovat na příspěvek
Lenka Hron - 28.8.2023 v 18:21

Jestli si dobře pamatuji, tak od 22.srpna do 25.srpna 2024.

Jitka - 28.8.2023 v 17:18

Velké díky našemu skvělému sbormistrovi Luboši Hánovi!!! Vážíme si Tvého osobitého přístupu, šíření pohody po celou dobu zkoušek a energie, se kterou jsme si užili všechny dny, noci a závěrečný koncert. Velký obdiv za geniálně propracované aranže všech hitů. Zdraví holky z jižních Čech.

» reagovat na příspěvek
Petr - 28.8.2023 v 14:26
Moc děkujeme pořadatelům, našemu Jožkovi a spolubojovníkům ze třetího atelieru za úžasné čtyři dny v Liberci. Byl to krásný čas a doufejme, že za rok zase navi a nasly ;-)
Bohemáčci z Broumova
» reagovat na příspěvek
Bohemia cantat - 28.8.2023 v 14:04

Dear all,


After the concert yesterday I didn’t see some of you.

Congratulations for it, you did it very well!

Even the catalan one!!!  smile

I just want to say you one more time THANK YOU SO MUCH for sharing that wonderful days full of music, friendship and good energy with me.

It was a gift that I’ll keep in my heart.

Keep going singing and hope to see you again.


Yours, Josep.

» reagovat na příspěvek
Martina Zuštinová - 1.9.2023 v 22:12
Josep, you were right. The songs didn´t leave my head and still accompany me during days and nights. So thanks :-D
But really, thank you for the trust, that we will be able to learn 5 songs! It did really broaden my horizonts :-) Thank you for your patience, humor and laughts and precision and the feeling for music and rhytm. It will stay in my memory and my heart.
And thanks to you guys for the last evening and the singing! The bonding... friendships... Really!!! That means a lot! Take care you all!!! Hope to see you again... Martina :-) (alt)
Drahuška - 22.8.2023 v 11:52
Ahoj, chybí mi noty pro AT 4: Co kdy, Jednou, Čerešničky, poradíte pls někdo?
A máme mít nějaké stejné oblečení?
Díky, Dra
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 22.8.2023 v 12:14

Milá Drahuško i ostatní účastníci 4. ateliéru,
Čerešničky byly právě doplněny k notám ke stažení.
Zároveň s notami je tam také dopis sbormistra o plánech ateliéru i o společném oblečení.

Totéž jsme vám právě zaslali hromadným mailem.

těšíme se na vás v Liberci

Kateřina - 21.8.2023 v 14:32
At. 1 našel jste někdo nahrávku skladby J. Kubína? je někde k poslechnutí? Díky
» reagovat na příspěvek
Kateřina - 21.8.2023 v 19:53
Tak pokud má někdo ten samý problém, nahrávky najdete pokud stáhnete všechny soubory k ateliéru najednou. V jednotlivých položkách nahrávky vidět nejsou.
Věra - 19.8.2023 v 16:20
Prosím, nejde mi stále otevřít tabulka pro rozdělení hlasů v Atelieru 1.
Víte jak na to?
» reagovat na příspěvek
Veronika - 21.8.2023 v 01:04
Zkuste zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1F0pNGhsVJcF-Udth_6N3vJv5ZYRlJn4PtwfFDKRoBWM/edit#gid=0
Organizační tým - 21.8.2023 v 16:25

Děkujeme Veronice za vložený odkaz, je k nalezení i v příspěvku o kousek níže.

Kateřina - 17.8.2023 v 22:53
Ahoj, ryze praktický dotaz na koncertní oblečení v atelieru 1. Je možno se zeptat Terezy, zda bude chtět nějaký jednotící prvek, barvu......nebo jen černá klasika? Díky
» reagovat na příspěvek
Petr - 18.8.2023 v 11:53
Mám stejný dotaz ke 3. atelieru. Děkuji
Jirka - 18.8.2023 v 15:23
Ahoj, stejný dotaz i k pátému ateliéru - máme žehlit košile, nebo budou BC trika ok?
Organizační tým - 18.8.2023 v 18:43

Vážení a milí pěvci, pěvkyně a pěvčata, srdečně vás zdravím a s blížícím se setkání face to face zasílám několik doporučení, proseb a rad:

  1. Naučte se svůj part dobře, ať netápeme v harmonických zatáčkách, ale můžeme se směle věnovat hudbě. Znalost partu (zejména Ešenvaldse a Kubína!!!) takřka zpaměti není překážkou ???? ????
  2. Některé účastníky jsem neobjevila v tabulce rozdělení hlasů – svěřte se, který part studujete…
  3. V Ešenvaldsovi nám nějak sběhly všechny soprány 1 do sopránu 2 – máte strach z výšek?? Nebojte!!
  4. KONCERTNÍ OBLEČENÍ: Základ prosím tradičně černý (vhledem k panujícím teplotám nejlépe koncertní černé plavky) a pokud byste dokázali vyloudit (aspoň někteří) pro zpestření nějaké kusy oděvu či libovolné doplňky stříbrné, bylo by to krásné – jako symbol světla v temnotě. Pokud to jen trošku bude možné, přála bych si při našem sobotním vystoupení také svíčky (dodám), ale bude to záležet na vaší znalosti partů a možnosti způsobit v kostele alespoň zárodek temnoty ????
  5. Doporučuju vám moc všechny skladby alespoň poslouchat, vnímat jejich atmosféru a najít si v nich „své“ místo, které ve vás vyvolá nějakou emoci. Jen tak ji totiž budeme schopni přenést i na posluchače a o to nám (teda doufáááám) půjde.

Mějte se moc krásně, nějak to těch pár dní bez BC ještě vydržte a těším se na vás!!!

Vaše Tereza.

Magdalena - 21.7.2023 v 20:15
Atelier 1: V notách Communion / Anerio, je part pro Alt mnohem vyšší než sopránový. Je možné je prohodit?
Děkuji
» reagovat na příspěvek
Petra - 25.7.2023 v 09:41
Magdaleno, alt se zpívá o oktávu níž, než je zapsáno (malá 8 pod houslovým klíčem), takže to není vysoko. Zdravím, Petra
Magdalena - 25.7.2023 v 14:02
Děkuji, úplně jsem tu miniosmičku přehlédla. M.
Kateřina - 11.7.2023 v 10:16
Zdravím a ráda bych se zeptala, zda zveřejníte rozmístění ateliérů a místo společného zpívání? Kvůli objednávce stravy. Díky
» reagovat na příspěvek
Jana - 3.8.2023 v 07:58
Asi se odpovědi nedočkáme :-( My pojedeme v režimu vlastní snídaně na intru. Kdo by chtěl dávat 130Kč za dvě nožičky párku? :-)
Organizační tým - 3.8.2023 v 21:51

Milí účastníci, rozdělení ateliéru bylo právě rozesláno mailem, zaznamenáno do mapky stažitelné na stránkách v informacích a přiloženo i zde:

Ateliér 1 koncertní sál ZUŠ - Frýdlantská ul. 1359/19
Ateliér 2 učebna TUL - Komenského ul. 314/2
Ateliér 3 posluchárna TUL - Komenského ul. 314/2
Ateliér 4 Krajská vědecká knihovna - Rumjancevova 1362/1
Ateliér 5 ZUŠ - zkušebna Severáčku - Frýdlantská ul. 1359/19

 

Co se týče stravy, předáváme dál tak, jak dostaneme v nabídce, více neumíme a je na vás, zda vám to příjde vhod nebo máte jiné představy.

Každopádně se na vás těšíme, již za 3 týdny...

váš organizační tým

Zuzka - 29.6.2023 v 23:10
Ahoj, postrádám stále noty pro ateliér 4... pod svou registrací se mi sice zobrazuje kolonka "noty - ke stažení", ale po rozkliknutí je tam prázdno..
Děkuji.
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 3.7.2023 v 10:29

Milá Zuzko a ostatní účastníci čtvrtého ateliéru,

až teď jste dostali na stránky notový materiál (první část) ke stažení i s motivačním dopisem sbormistra Luboše.. Omlouváme se za prdlení, už je vše na dobré cestě.

přejeme hezké léto a těšíme se na vás na konci srpna.

Jirka - 30.5.2023 v 15:53
Ahoj, jak to vypadá s notama? Přišel mi prázdný mail s informací, že noty jsou v PDF, ale bez příloh, a když jsem se přihlásil a šel do registrace, tak tam také nic není (ateliér 5). Hodilo by se je na červen mít, pokud se máme nějak připravit - přes léto toho už moc nezvládnu. Děkuji.
» reagovat na příspěvek
Petr - 30.5.2023 v 20:39
Takových je nás víc :-) Ale poslední roky je to s notama aspoň trochu včas problém. Tak jsme si je prostě sehnali sami a nechali si správnou verzi odsouhlasit sbormistrem našeho atelieru ;-)
Petr - 1.6.2023 v 12:14
Hluboce se omlouvám a smekám! Noty pro at.3 jsou k dispozici :-)
Alena - 19.4.2023 v 15:16
Dobrý den, je zasílání přihlášek nějak časově omezeno? Děkuji za odpověď.
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 19.4.2023 v 15:47

Hezký den, přihlášky budou pozastaveny až pár dní před festivalem (hlavně z důvodu objednávek stravování).


Ale limitující fakturem může být pro mnohé obsazenost některých ateliérů, tam asi nelze příliš otálet.

Petr - 1.4.2023 v 11:19
Díky za ateliery. Mám dotaz. Karpatské zpjevanky budou pro čistě ženský sbor nebo pro smíšený? Na youtube vidím skadby převážně v ženském provedení.
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 1.4.2023 v 16:13

Ano Petře, pro vás tedy bohužel, ale Jurijův ateliér Karpatské zpjevanky bude pouze pro ženský sbor.

Ale i tak si jistě vyberete.

Zuzana - 31.3.2023 v 18:23
Já vím, že 31. březen končí až o půlnoci, ale přece jenom... není to hezký nás takhle napínat!
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 1.4.2023 v 08:28

Milí zpěváci a budoucí účastníci letošní Bohemky. Už je to skoro hotovo... právě jsem na stránkách v sekci Ateliéry zveřejnili jejich dlouho očekávaný letošní program, leč není ještě úplný. O posledním ateliéru se rozhodne v nejbližší době a hned pak bude také doplněn na stránky. Za tuto prodlevu se omlouváme. Ale už z těch čtyř zveřejněných můžete vybírat, co by se vám letos líbilo...

těšíme se na vás

David - 26.3.2023 v 00:52
Takže zase nic :-( To bude s ostatními ze sboru honička při domluvě kam půjdeme. Říkal jsem si, když sbormistry představujete po jednom, že to nějak nevychází. Ale i tak se opět těšíme ;-)
» reagovat na příspěvek
Zuzana - 26.3.2023 v 11:34
Vy nás napínáte... 26. březen a NIC...
Organizační tým - 26.3.2023 v 15:01

Milí natěšení budoucí účastníci Bohemky, máte pravdu, že nám to nějak časově vázne... omlouváme se.
Ale nemějte obavy, vše podstatné už je zajištěné, oproti letům minulým, kdy byl sborový zpěv skoro ilegální činností nám letos něco takového nehrozí.
Jen ještě dolaďujeme pár drobností a máme troch časový skluz oproti nastavenému plánu.

Proto posuneme start přihlášek o 10 dní na 11. dubna 9 hodin ráno. My doladíme do té doby vše potřebné z naší strany a vy budete mít pak čas na to , domluvit se ve svých sborech a s přáteli, do kterého ateliéru se nahlásíte.

 

ještě jednou se omlouváme

a moc se na vás těšíme

za organizační výbor

Libor, Jirka a spol.

Petr - 1.3.2023 v 09:02
Dobré ráno, Bohemko.

Kdypak nám vyjevíš letošní nabídku atelierů? :-) Děkuji za odpověď a už se těším ;-)
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 4.3.2023 v 16:22

Milý Petře,

abyste sem nemuseli koukat každý den, 25. března by měl být program na stránkách...

těšíme se na vás

organizační tým

Kamila Zenklová - 23.10.2022 v 20:29
Ahoj všem z Bluegrassového ateliéru. Když jsem nás (Vás) viděla a slyšela na Youtubu, chtěla jsem Vám hned napsat ještě jednou - ŽE VÁM MOC DĚKUJU ZA KRÁSNÉ DNY! A přeju krásný celý rok. :-) Kamča Zenkl.
» reagovat na příspěvek
Bára - 20.10.2022 v 22:23
Díky za milé připomenutí libereckého prodlouženého víkendu s Jirkou Skopalem. Bylo to fajn.

Bára z 3. ateliéru
» reagovat na příspěvek
Petr - 11.10.2022 v 22:29
Hurá, první videja na youtube. Radime, DÍKY! Je to zpátky ;-)
» reagovat na příspěvek
Daniela - 5.10.2022 v 16:33
Vzkaz pro Ateliér 2 - milé spoluzpěvačky, připomínám, že pokud máte chuť a čas, tak tuto sobotu - 8.10. v Brně - "malé liberecké opáčko". Sraz v 10:00 u orloje na Náměstí Svobody. Hlavní bod programu v poledne na Špilberku (i pro ty, kdo by chtěli jít jen okolo ...). Pokud ještě nevíte a chcete vědět víc, klidně mi napište - danuse.em@centrum.cz. Srdečně zdraví a zve klika z Brna v čele s Natálkou :-)
» reagovat na příspěvek
Zuzka - 4.10.2022 v 17:47
Ahoj. Bude z letošní BC záznam na YouTube, i když tam nebyl Ivan?
» reagovat na příspěvek
Petr - 5.10.2022 v 20:22
Chtěl jsem se zeptat na to samé :-) Všiml jsem si, že Radim natáčel.
Organizační tým - 12.10.2022 v 10:10

Milí letošní účastníci,
video z koncertů bude, natáčel to Radim a Ondra. Akorát jsme museli čekali na zvukový záznam koncertů, který byl profesionálně pořízen a je to mnohem lepší zvuk, než jen přímo z kamery. Před pár dny nám konečně poslali smíchané stopy Ateliéru 4 (Bluegrass). Radim tyto nahrávky sesadil s video záznamy a vystoupení Ateliéru 4 už je umístěno na našem festivalovém YouTube kanálu, https://www.youtube.com/channel/UC6P7swltRyiFNpHgQK_qtzw
Včera jsme dostali nahrávky všech ostatních ateliérů, takže videa budou brzo zfinalizována a umístěna, dáme pak vědět.

Mějte se krásně

Jirka

Ivana Č. - 2.9.2022 v 10:32
Včera se mi to nějak neodeslalo... Připojuji se s poděkováním a poklonou organizátorům za odvahu, úsilí i překonání mnoha překážek, o kterých jsme my účastníci vůbec nevěděli a vnímali průběh festivalu jako"splavný", byť hektický (to je možná jen otázka fyzičky... :-)).
Zvláštní dík patří naší sbormistryni Natálce, která nás přiměla k akcím, jež jsme v domácí přípravě vzdávaly coby nerealizovatelné.
Po návratu se mnohým z nás vše "samo" vrací a doučujeme se :-). Možná s tím pak v blízké budoucnosti okouzlíme Brno.
» reagovat na příspěvek
Martina L. - 1.9.2022 v 20:22
Před týdnem touto dobou to začalo, v neděli skončilo, ale stále mi v hlavě zní ájvósfolouingdý, ótčeótčenašižejesinaněbjesjech a další a další hity, ano, je řeč o druhém ateliéru....o neskutečném přívalu energie a láskyplnosti Natálky už tu řeč byla, vše potvrzuji a děkuji. Ve spojení s nasazením organizátorů to byl zážitek, z něhož budu zase dlouho čerpat a těším se na poslední týden následujícího srpna.
» reagovat na příspěvek
Petra H. - 1.9.2022 v 16:37
Připojuji se s velkým poděkováním všem organizátorům, děkuji za neutuchající nadšení a důvěru vkládanou v nás účastníky. Veliký obdiv a dík patří za mě tentokrát hlavně Natálce, takový příval energie a láskyplného zacházení jsou něco, z čeho budu dlouho čerpat. Krásné setkání s neuvěřitelnou osobností, které jste nám, milí, umožnili a zprostředkovali. Přeju hodně sil a inspirace pro příští roky. P.
» reagovat na příspěvek
Zuzka S. - 1.9.2022 v 13:43
Ahoj všem,
připojuji se s díky za celou organizaci festivalu. Je prima moct si na pár dní vyjet úplně do jiného světa a vypustit z hlavy všechno ostatní - ono se tam ani nic než zpívání při té intenzitě nevejde :)
V repertoáru jsme měly pravoslavné a tlesky-plesky písně - zjistila jsem, jak na tom jsem s multitaskingem (bledě), ale díky všem holkám a sbormistryni Natálce jsem z toho všeho měla stejně velkou radost.
Těším se na příští rok, jaké zajímavé ateliéry nám organizátoři přichystají.
» reagovat na příspěvek
Hanka - ateliér č. 2 - 1.9.2022 v 16:40
Musím se připojit! Bylo to vyčerpávající, ale zároveň naplňující .... prostě úžasné. Asi nejlepší ateliér, který jsem na Bohemce zažila. Moc děkuji Natálce, kolegyním z ateliéru a hlavně organizátorům!!!
Eva Drahoňovská - 31.8.2022 v 22:04
Děkuji za krásné dny s nádhernou muzikou ! V ateliéru 3 jsme si užili Missu Festivu s moc fajn dirigentem Jiřím Skopalem. Byl to velmi obohacující čas !! A pak také při poslouchání ostatní muziky od dalších zpěváků z ostatních ateliérů.
A tak VELKÉ DÍKY všem oraganizátorům, že Bohémku pro nás připravili !!!!
ahoj za rok :))
Eva D.
» reagovat na příspěvek
Lenka Hron - 30.8.2022 v 20:12
Milí pořadatelé, dirigenti, zpěváci všech ateliérů.
Moc Vám všem děkuji za nádherné dny strávené v Liberci, dny plné zpěvu, pohody a všeho, co k Bohemce patří. Doufám, že se nenecháte odradit menší účastí na letošním zpívání a příště se sejdeme pod Ještědem v klidnější době a větším počtu. Velký dík za bezvadné dny, náladu a společnou práci posílám všem do třetího ateliéru. Díky Pane dirigente.
» reagovat na příspěvek
Zuzana Kadlčíková - 29.8.2022 v 23:10
Milí účastníci Bohemky 2022! Všem vám gratuluji k úžasné práci, kterou jste předvedli na koncertech, je to až neuvěřitelné, kolik a jak dobře se toho dá stihnout za 3 dny nacvičit. Speciální dík chci poslat neznámé osobě, která nevědomky zapůjčila svůj kabát Drákulovi. Snad mi to odpustí, ale když jsem kabát viděla v šatně viset na ramínku, hned mě napadla úvodní scénka k našemu zpívání. Takže moc děkuji!!!! Přeju Vám výborný start do nové školní sezóny a ať vám ještě dlouho doznívá Bohemka v uších!
Zuzka
» reagovat na příspěvek
Silvia - 2.9.2022 v 18:25
Mila Zuzanka,
Bolo mi ctou stat sa prostrednictvom kabatu ucastnikom skvelej scenky v Drakulovi a navyse, Liborovi moc slusel :)
Silvia - 2.9.2022 v 18:26
Mila Zuzanka,
Bolo mi ctou stat sa prostrednictvom kabatu ucastnikom skvelej scenky v Drakulovi a navyse, Liborovi moc slusel :)
Petr - 29.8.2022 v 08:42
Achjo, tak už je zase po všem. Tož zase za rok :-) Díky všem organizátorům!
Kamčo, Radime, Ondro - byli jste skvělí!!! Díky.
» reagovat na příspěvek
Venda - 24.8.2022 v 21:35
Dobrý večer, pročítám si pokyny a zjišťuji, že nemám noty pro společné zpívání.
Po přihlášení jsem našla ke stažení a vytištění jen noty svého ateliéru (3)
Špatně hledám nebo bude k dispozici zpěvníček na místě?

Díky za vše, těším se na vás :-)
Venda
» reagovat na příspěvek
24.8.2022 v 21:37
tak pardon, už jsem to dočetla do konce, že zpěvníček bude :-D
Zuzka - 23.8.2022 v 21:05
Dobrý večer,
a platí tedy pro ateliér 5, že má mít něco červeného? (doplněk, oblečení..)
Díky!
» reagovat na příspěvek
Zuzka - 18.8.2022 v 21:14
Ahoj!
V ateliéru 5 nám chybí noty pro 2 skladby ...už nedorazí? A ke "The girl for you" je not až moc:) Chybí nám kontakt se sbormistryní Zuzkou, nějaké instrukce... (tak jak to bylo u muzikálového ateliéru před několika lety).
» reagovat na příspěvek
Tom - 19.8.2022 v 12:37
Také bych se rád připravil jako posledně, ale těm notám upřímně moc nerozumím. Které části budu jako bas zpívat? Letos to bude improvizace, nechám se překvapit. :)
Organizační tým - 19.8.2022 v 14:27

milí účastníci,
doplněné noty máte právě připravené ke stažení.

Co se má kdo učit, s tím vám zrovna neporadíme, ale žádali jsme paní sbormistryni o nějaký "motivační dopis" vám, účastníkům ateliéru. V něm by to mohla trochu přiblížit....
Jak budeme mít, rozešleme vám.

organizační tým

Zuzana Kadlčíková - 22.8.2022 v 00:12
Ahoj! Omlouvám se za pozdní dodání některých not a z několika důvodů nakonec nebudeme dělat Klarinety..., o to víc času budeme věnovat náročnějším částem ostatních skladeb. Rozpis jednotlivých hlasů určíme až na místě, podle toho, v jaké sestavě se sejdeme..., ale nebojte, bude to intenzivní a naučíte se to rychle!
Zuzka - 18.8.2022 v 21:13
Ahoj!
V ateliéru 5 nám chybí noty pro 2 skladby ...už nedorazí? A ke "The girl for you" je not až moc:) Chybí nám kontakt se sbormistryní Zuzkou, nějaké instrukce... (tak jak to bylo u muzikálového ateliéru před několika lety).
» reagovat na příspěvek
Ivan - 15.8.2022 v 12:48
Ahoj!
Díky všem organizátorům za dosavadní práci...
Zatím jsme vždycky bydleli v internátu Zeyerova, který tedy známe "jak vlastní boty". Letos je veškeré ubytování v internátu Truhlářská, který neznáme. Mám k tomu tyto dotazy:
1. Jaké jsou možnosti parkování aut v okolí Truhlářské?
2. Jsou na internátu k dispozici ledničky, příp.rychlovarné konvice?
3. V přihlášce jsme uváděli internát Zeyerova a za něj jsme i platili. Truhlářská je dražší, jak máme rozdíl doplatit?
Děkuji za odpovědi
Ivan
P.S. Už se nemohu dočkat!
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 19.8.2022 v 12:21

Hezký den Ivane,

psali jsme vám (všem ubytovaným na Zeyerově) o této změně, kterou nám udělal provozovatel internátu.
Možnosti lednice a rychlovarné konvice zjišťujeme, protože to osobně neznáme.

už se na vás těšíme

Jiří Zenkl

Petr - 23.8.2022 v 07:40
Ahoj, taky by mě zajímaly odpovědi na body 1 a 2. Máte už posím nějaké info?

Díky a pozítří navi a nasly :-)
Organizační tým - 23.8.2022 v 12:37

Milí účastníci,

stran těch dvou bodů dotazů:

V areálu školy v Truhlářské (a Jungmannově ul.) parkování možné není, změnily se u nich pravidla a ani oni sami tam prý parkovat nemohou. Nabízí se přilehlé ulice U soudu, Brněnská, Puchmajerova - potřeba se kouknout na jednosměrky a kam vás to pak zavede... v těchto ulicích se neplatí, jen najít místo.

Na internátě je k dispozici kuchyňka s ledničkou i s rychlovarnou konvicí!

už se na vás těšíme

organizační tým

Jarda - 24.8.2022 v 07:54
Spal jsem tam minule. Parkoviště je asi 600m po cestě na snídani. Lednička a konvice na patře.
Zuzka - 12.8.2022 v 16:14
Ahoj,
v Programu festivalu je uvedeno, že registrace je v Domě kultury, v Sálech a zkušebnách, že je v Babylonu. Pravděpodobně platí Program, ale chtěla jsem se o tom ujistit.
Díky
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 12.8.2022 v 16:31

Hezký den Zuzko,

právě chystáme mail o potřebných informacích a všech změnách, které se oproti zvyklostem z předchozích let dějí. Vše letos bude v Domě kultury (děkujeme za takovouto kontrlu webu, už jsme text aktualizovali).

mail večer rozešleme

těšíme se na vás v Liberci

organizační tým

 

jo jo, máte pravdu, s ateliéry je to takto:

1 - TUL, budova P, Komenského ul.

2 - TUL, budova P, Komenského ul

3 - Krajská knihovna

4 - ZUŠ Frýdlanská ul. - koncertní sá

5 - ZUŠ Frýdlantská ul. - l sál Severáčku

 

už je to zakresleno do mapy, která je ke stažení na stránkách:

mapa_A4 (bohemiacantat.cz)

mějte se krásně

organizační tým

 

PS: změny v přihláškách jsou do 17. 8. 2022

Martina - 13.8.2022 v 20:09
Dobrý večer, myslím, že je poslední den na odhlášení jídla, proto se zdvořile táži, jak to vypadá s rozdělením ateliérů do zkušeben....
Martina - 13.8.2022 v 22:42
Moc děkuji organizátorům, těším se ????????????
Kateřina - 2.8.2022 v 19:45
Zdraví organizátory. Ráda bych do 13.8. informaci, kde budou umístěné zkušebny. Kvůli objednání resp. zrušení stravy. Díky
» reagovat na příspěvek
Organizační tým - 3.8.2022 v 21:56

Hezký den Kateřino a další účastníci, kteří řeší obdobnou záležitost. Zrovna zítra se jdeme podívat na prostory zkušeben na univerzitě (teprve, ale v čase dovolených je to na delší než měsíční jednání).

Pak rozhodneme, dle velikosti a vhodnosti místností atp., o jejich rozdělení mezi ateliéry a zveřejníme v mapce na stránkách.
Počátkem příštího týdne by mělo být jasno. Prosím, vytrvejte.

mějte se krásně

za organizační tým

Jiří Zenkl

Kateřina - 3.8.2022 v 22:24
Děkuji K.

zobrazit starší příspěvky